niedziela, 3 listopada 2013

Bye Bye Mr. Pumpkin

megulencja.blogspot.be

 
I’m very busy recently. But I try to publish posts on the blog as often as possible – even if there are only pictures. Today I wanted to show you what we were doing on Halloween. When in our neighborhood little witches and devils were wandering to get some candies we stayed at home to carve pumpkins and bake muffins. How do you like our pumpkins? The one inspired by a smiling cat from Alice in Wonderland is mine and the pirate pumpkin belongs to my boyfriend. How was your Halloween?

 

Ostatnio jestem bardzo zajęta, ale staram się wrzucać posty na bloga jak często się da – choćby same zdjęcia. Dziś chciałam pokazać Wam czym zajmowaliśmy się w Halloween. Za oknem szalały małe czarownice i diabły wyłudzając cukierki od sąsiadów, a my wycinaliśmy dynie i piekliśmy babeczki. Dynia wzorowana na uśmiechniętym kocie z Alicji w Krainie Czarów jest moja, a piracka mojego chłopaka. A Wam jak minął ostatni tydzień?
 

megulencja.blogspot.be
 
megulencja.blogspot.be
megulencja.blogspot.be
megulencja.blogspot.be
 
megulencja.blogspot.be9 komentarzy:

 1. piekne te dynie:) a ksiązek u Ciebie pod dostatkiem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tylko mała garstka książek. Reszta została w Polsce. W przyszłości marzę o małym gabinecie z całą masą książek :D

   Usuń
 2. Jutro wracamy do domu po tygodniowej nieobecności. Nie było nas tam podczas helloween i pewnie zastaniemy pod drzwiamy zemstę dzieciaków, które nie dostały cukierków :/ W ubiegłym roku pomazały nam kredą drzwi. Ciekawa jestem, co teraz wymyśliły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja za to podziwiam Belgów. Doskonale łączą Halloween z Wszystkich Świętych. Jednego dnia jest zabawa do samego rana, a drugiego miasto pustoszeje, bo wszyscy jadą ze zniczem (tu jest tylko jeden rodzaj!) i kwiatami w doniczce na cmentarz.

   Usuń
 3. Love them! The one inspired by Alice in Wonderland is amazing :D

  xoxo

  Novelstyle

  OdpowiedzUsuń
 4. How I wish we can do pumpkin curving here in Philippines. During Halloween we observe visiting love ones who pass away on the cemetery. Halloween Party is very seldom, in our province actually. ;)

  Thanks for the visit my dear. <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Well in Poland there is also a tradition to go to the cemetery, but in Belgium they do both. One day they celebrate and the next day they call to mind their beloved. :)

   Usuń