środa, 27 listopada 2013

Banana Coctail in a Jar

megulencja.blogspot.be
Do you like fresh fruit cocktails? I love them! There is a fresh-point next to my job, where I can buy fresh made multi-fruit cocktails. But they are quite expensive and I don’t always have time to go out of the office to buy them. So why not prepare my own fruit cocktail in the morning and take it with me to work? For a long time I didn’t know how to transport them, but then I found some inspiration in the internet. Jars! It is so simple solution (everybody has some jars at home) and it doesn’t take so much space in my bag :) It is a perfect way to enjoy fruit cocktails during the day at work/school.
Today I prepared a banana cocktail (banana + natural yogurt), but I also want to try mixing other fruits. I will definitely show you the results of my experiments ;)

Czy lubicie owocowe koktajle? I je uwielbiam! Koło mojej pracy jest fresh-point, gdzie mogę kupić świeżo zrobione multi-owocowe koktajle. Niestety są one dość drogie i nie zawsze mam czas, aby wyskoczyć z biura by je kupić. Czemu więc nie zrobić własnego koktajlu owocowego rano i nie wziąć go do pracy? Długi czas zastanawiałam się w czym go przenieść, ale znalazłam wiele inspiracji w Internecie. Na przykład słoiki! To takie proste rozwiązanie (każdy ma w domu jakiś słoik), a poza tym nie zajmuje dużo miejsca w torebce :) Świetny sposób, aby cieszyć się koktajlem owocowym w ciągu dnia w pracy/szkole.
Dziś przygotowałam koktajl bananowy (banan + jogurt naturalny), ale mam zamiast spróbować również innych mieszanek. Pokażę Wam niedługo co wyszło z moich eksperymentów ;)


megulencja.blogspot.be
megulencja.blogspot.be

megulencja.blogspot.bemegulencja.blogspot.be

megulencja.blogspot.be

megulencja.blogspot.be

12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. I jakie poręczne. Naprawdę potrzebowałam zastrzyku energii w pracy, a koktajl w słoiczku to jednak wygoda :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Myślę, że to świetny pomysł. Mój kolega dodaje też musli :)

   Usuń
 3. Koktajle - mniam. Super słoiczki :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Polsce na pewno znajdą się dżemiki w podobnych słoiczkach :D

   Usuń
 4. Banany lubię w każdej postaci, koktajl w szczególności :) Świetny blog, będę obserwować :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! :D Do bananów i jogurtu można dodać jeszcze sok z pomarańczy, jest wtedy lżejszy :)

   Usuń
 5. This is such a great idea!!! So yummy^^
  xoxo

  Novelstyle

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja mam te same słoiczki w wersji mini. I wrzucę sobie do nich przyprawy.

  OdpowiedzUsuń