poniedziałek, 23 lipca 2012

Why do We love High heels?

megulencja.blogspot.be
After the last official reception I think that the high heels are definitely to look at, not to wear them. I can stand eight hours at work, but after standing in them also in the evening at the entrance and welcome visitors, it’s just too much for my legs. And I was wearing my favorite and most comfortable heels! As soon as I came out of the reception, I hide behind the nearest building and changed my shoes to white, quilted ballet pumps. Heaven!
This of course doesn’t mean that I close my beautiful high heels in the closet. I have a soft spot for them and forgive them quickly (don’t know what my feet think about it). There's no denying that the best looking legs are on high heels. Walking in them I feel more feminine, and my confidence increase. Do you also have a feeling that you can rule the world while walking in high heels? :)


Po ostatnim przyjęciu służbowym uznałam, że szpilki są zdecydowanie do wyglądania, a nie do noszenia. Osiem godzin w pracy można w nich wytrzymać, ale po godzinach stać w nich przy wejściu do posesji i witać gości, to już jednak dla moich nóg za dużo. I pomyśleć, że miałam na sobie moje ukochane i najwygodniejsze szpilki! Jak tylko wyszłam z przyjęcia, skręciłam za najbliższy budynek i zmieniłam buty na białe, pikowane balerinki. Niebo!!!
To oczywiście nie oznacza, że zamknę moje śliczne szpilki w szafie. Mam do nich słabość i szybko im wybaczam (nie wiem tylko, co na to moje stópki). Nie da się ukryć, że nogi najlepiej prezentują się na wysokim obcasie, w dodatku nosząc je czuję się bardziej kobieco, a co za tym idzie wzrasta moja pewność siebie. Czy Wy też tak macie, że szpilki mogą Was zamienić w mogące podbić świat boginie? :)
 
megulencja.blogspot.be

megulencja.blogspot.be

10 komentarzy:

 1. zdecydowanie TAK! chociaz noszę je od wielkiego dzwonu, ale rzeczywiście, nogi wyglądają w nich o niebo lepiej, nawet takie jak moje czyli niekoniecznie superzgrabne i niekoniecznie superszczupłe :DD

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne są te twoje butki, ja wytrzymuje bez bólu dość długo, ale chodzę w szpilkach dobre 10 lat, więc praktyka czyni mistrza :]
  w szafie mam z 10 par szpilek 10cm+ i tylko 2 pary balerinek :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. To są te białe szpilki? Boskie. :D To poproszę jeszcze o zdjęcie tych czerwonych :D

  OdpowiedzUsuń
 4. klasyczne i tym samy idealne ;)
  mnie wysokie buty dodają pewności siebie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię wysokie obcasy, ale długo w nich niestety nie mogę chodzić:(Ale zdecydowanie czuje się kobieco w obcasach :):):)

  OdpowiedzUsuń
 6. tak to juz jest ze czujemy sie bardziej sexi na obcasach i przede wszystkim mega kobieco. a mężczyzni to dostrzegają :)

  OdpowiedzUsuń
 7. nie przepadam za szpilkami i rzadko je nosze ;) to jakie mam buty nie robi różnicy :) ważne żeby pasowały mi do reszty :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko kochana jak ja Was zaniedbuję. Przepraszam, że nie odpisywałam na komentarze. Widzę, że zdanie na temat obcasów jest podzielone :) Myślę jednak, że każdy ma taki element garderoby, w którym czuje się zawsze nieziemsko. Niezalnie czy są to buty, czy sukienka, stare dżinsy, ulubione trampki czy ukochana biżuteria :)

  Ściskam Was mocno!

  OdpowiedzUsuń
 9. I love it ! Check out the giveaway on my shopping portal for a while!

  Thank You.
  Shopping in usa
  http://www.servicesinamerica.com

  OdpowiedzUsuń