poniedziałek, 30 września 2013

Bye bye September!


stylowi,.p
October comes tomorrow! The time flew so fast! I’m so busy lately that I don’t have time to stop and look at the calendar. Only baskets full of pumpkins reminded me that it’s already autumn. Also chestnuts found yesterday on our way through forest and more and more leaves on the road. Yep, it’s autumn – I thought and I tightly wrap my scarf. On that occasion, in coming posts I’ll present you some ideas for an autumn dinner, recipe for a pumpkin soup and some house decoration. And maybe, who knows, I’ll also prepare some delicious cake? ;) Have you got some ideas for a autumn posts?

Już jutro październik! Czas tak szybko leci. Jestem ostatnio tak zajęta, że nie mam nawet czasu, aby przystanąć i spojrzeć na kalendarz. Dopiero kosze pełne dyń na sklepowych pułkach przypomniały mi o tym, że jest już jesień. Jak również kasztany znalezione podczas naszej wczorajszej wycieczki rowerowej przez pobliski las oraz coraz większa liczba liści na drodze. Tak, już jesień – pomyślałam opatulając się szczelniej szalikiem. Z tej okazji w kolejnych postach mam zamiar zaprezentować Wam kilka pomysłów na jesienną kolację, przepis na zupę dyniową oraz dekoracje domu. I kto wie, może przygotuję też jakieś pyszne ciasto? ;) Macie jakieś pomysły na jesienne posty?

stylowi.pl

stylowi.pl

stylowi.pl

10 komentarzy:

 1. Beautiful pictures! Made me want a hot chocolate :)
  Would you like to follow each other? It would be nice!
  xoxo

  http://fiztival.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thanks and yes autumn and winter is a time for a hot chocolate :)

   I follow you on bloglovin <3

   Usuń
 2. Czekam na zupę dyniową :):):) Sama nie mam pomysłu na posty, ale one u mnie najczęściej powstają na chwilkę przed publikacją :)
  Nie myślałaś o założeniu konta na bloglovin? Ja tam mam konto i powrzucane ulubione blogi - wchodzę tam i wyświetlają mi się wszystkie wpisy. Pomyśl o tym, to bardzo wygodne dla Ciebie i Twoich czytelników :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepis na zupę dyniową to tylko jeden z wielu pomysłów na jesienne "kucharzenie" :D Ja mam konto na bloglovin, ale nie wiem jak przekleić banner tutaj, żeby było to widoczne - muszę pogrzebać w edytorze. Dzięki za podpowiedź :D

   Usuń
 3. i like your picture
  and i'm gonna miss septembre because it was the month of my birthday :p

  Kisses
  Lesjardinsdemode.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Then I hope october will be as good as semptember for you :)

   Usuń
 4. Czekam na zupę dyniową. :) Moja druga dynia już na mnie czeka na działeczce :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę też nad innymi dyniowymi przetworami, ale na razie nic nie zdradzę ;)

   Usuń
 5. Went by so fast! Love these pics ^^

  xoxo

  Novelstyle

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. For you also it went so fast? I have a feeling that Christmas will come sooner than I say "winter" :o

   Usuń