piątek, 6 września 2013

Diet? What Diet??

megulencja.blogspot.be

Sometimes after a long, busy week you just don’t want to think about cooking at home, about all those calories and healthy living. And if there is also an occasion to celebrate with your boyfriend… so why not? This time we went to Fat Boys, an American restaurant with best burgers in the city – well, we already discovered competitive Comics Café with better burger, but Fat Boys is closer to our work (as you see in the pictures we had just left the office). What you think about American burgers? I think it is not a crime to eat it once in a while ;)


Czasami po ciężkim i pracowitym tygodniu nie chcesz już nawet myśleć o gotowaniu w domu, o tych wszystkich kaloriach i zdrowym trybie życia. A jeśli jest jeszcze okazja aby świętować ze swoim ukochanym... to czemu nie? Tym razem wybraliśmy się do Fat Boys, amerykańskiej restauracji z najlepszymi burgerami w mieśce – cóż, zdążyliśmy już odkryć Comics Cafe z lepszymi burgerami, ale Fat Boys jest bliżej naszej pracy (jak widzicie na zdjęciach dopiero co wyszliśmy z biura). Co myślicie o amerykańskich burgerach? Moim zdaniem zjedzenie go raz na jakiś czas nie jest grzechem ;)


megulencja.blogspot.be


megulencja.blogspot.be

megulencja.blogspot.be

Cheers!!!

4 komentarze:

 1. MMmmm... Mr. Ginness & Mrs. Mystic ;)
  Jedyne burgery jakie znam to te z Maca. Ale mój brat robi też genialne. Nie ma to jak działeczka, burger braciaka i piwko w promieniach słońca ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda pysznie :) Też uważam, że raz na jakiś czas można pozwolić sobie na coś mniej dietetycznego :) Ja od czasu do czasu zajadam się "burgerami" w mojej ulubionej knajpie. Ich plusem jest to, że są z filetem z kurczaka i pysznym pesto:)

  OdpowiedzUsuń
 3. nam nam nam! This looks delicious!!!
  xoxo

  novelstyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Dokładnie ;) W weekend zazwyczaj się je na mieście ;) Smolić dietę hahah ;)

  Obserwuję ;3 Może też zaobserwujesz i skomentujesz ? Będzie mi bardzo miło ;)
  http://imagine-day.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń