środa, 25 września 2013

Autumn be good to me!

megulencja.blogspot.be

Belgian weather probably heard my prayers and cries for the sun! Yesterday I had the opportunity to go out for a walk during my lunch break and enjoy the sun and warm weather. I felt like it was only the middle of summer. Others were also tempted by the view from the windows and instead of eating lunch in the office they had a picnic on still green grass (yes! in their suits!). All those who work around the Schuman like to come to this park to eat or just to take a walk. It is beautiful out there isn’t it? Sorry for the quality of pictures, but I did photos with my phone (in addition holding a sandwich in my mouth).
Weather however chose a time to be wonderful when I’m going abroad. I’m flying to Warsaw today for the delegation. I will have a very interesting business training which I cannot wait! I don’t know if in the midst of work I’ll have a moment to put a new post, so you can expect it next weekend at the earliest. Warm greetings!

Belgijska aura chyba wysłuchała moich próśb i jęków o słońce! Wczoraj miałam okazję wybrać się na spacer w porze lunchu i nacieszyć się słoneczną i ciepłą pogodą. Czułam się jakby to był dopiero środek lata. Innych też skusił widok za oknem i zamiast jeść lunch w biurze zrobili sobie piknik na jeszcze zielonej trawie (tak! w garniturach!). Wszyscy, którzy pracują w okolicach ronda Schuman lubią przychodzić do tego parku, aby zjeść lub po prostu pospacerować. Prawda, że jest tam pięknie? Przepraszam za jakość zdjęć, ale robiłam je telefonem (w dodatku trzymając w zębach kanapkę).
Pogoda jednak wybrała czas na bycie cudowną wówczas, gdy ja wyjeżdżam. Jadę dziś na delegację do Warszawy, czeka mnie bardzo ciekawe szkolenie, którego już nie mogę się doczekać. Nie wiem czy w wirze pracy będę miała chwilę, aby wrzucić nowego posta, więc kolejnego możecie się spodziewać najwcześniej w weekend. Pozdrawiam wszystkich ciepło!


megulencja.blogspot.be

megulencja.blogspot.be

megulencja.blogspot.be

megulencja.blogspot.be

megulencja.blogspot.be

megulencja.blogspot.be
 
megulencja.blogspot.be


11 komentarzy:

 1. A często przyjeżdżasz do warszawy? bo może następnym razem udałoby się nam spotkać, ja będę na początku października.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety rzadko. Ostatnim razem byłam w czerwcu na obronie pracy, a teraz najprędzej będę na Boże Narodzenie i zostanę do Nowego Roku, ale jak też będziesz w tym czasie to można by się jakoś umówić :)

   Usuń
 2. Hmmm... Szkoda, że to tylko szkolenie. A może jednak zostaniesz na weekend i uda się spiknąć? ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moi pracodawcy nie są przychylni łączeniu spraw służbowych z prywatnymi niestety. Odbijemy sobie to po świętach :)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Odpowiadam po czasie, ale Twoje życzenia się sprawdziły podróż męcząca, ale udana :)

   Usuń
 4. Ach, piknik w garniturach, jak podróż w czasie :D Wygląda na przyjemne miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest bardzo przyjemne! To mój ulubiony park w Brukseli :D

   Usuń